Genesis Bike Prague 2013 se blíží

genesisbike2013Stále váháte, zda si zajet adrenalinovou specialitu na horských kolech Genesis Bike Prague? Závod, při kterém si můžete vybrat mezi trasami 35 a 60 kilometrů a to až přímo při jízdě, uzavírá zvýhodněnou online registraci v neděli 16. června. Už nyní je do závodu přihlášeno přes tisíc bikerů.

Levnější startovné

Nyní máte startovné za 400 korun, navíc stovku ušetříte, když se do závodu nepřihlásíte sami. Na místě vás bude stát start už pětistovku. Získejte místo na startu včas a ušetříte. Navíc můžete získat účastnické tričko Craft za 299 korun.

Dostatek občerstvení

Na trati budete mít až pět občerstvovacích stanic, na kterých najdete na posilnění iontové nápoje od Enervitu, energetické tablety, Müsli nebo čoko tyčinky. Chybět nebude ani ovoce a hrozinky. Veolia voda vám navíc umožní díky svým cisternám doplňovat si vodu do vlastních zásob.

Trasy

60 km – Umím se s tím poprat

Dlouhá trasa je určena ostříleným bikerům i těm, kteří mají rádi výzvy. Těšit se můžete na technické sjezdy, prudké výjezdy, brod a další zajímavá místa. Trasa je dlouhá 60 km a má převýšení 1 200 metrů.

35 km – Jedu na čistotu

Kratší trasa potěší všechny, kteří jezdí rádi na kole a mají chuť zažít atmosféru závodu. Trasa vede po širokých cestách bez technických libůstek a dá se jet i na trekovém kole. Samozřejmě se nepojede úplně po rovině. Trasa je dlouhá 35 km a nastoupáte při ní 600 metrů.

Dětské závody – myslíme i na nejmenší

Pro malé a nejmenší bikery máme připraveny následující trasy:
do 5 let: 350 metrů
6-7 let: 700 metrů
8-9 let: 2 kilometry
10-14 let: 3 kilometry

Za odměnu teplé jídlo v cíli

Až budete mít všechno za sebou, v cíli dostanete teplé jídlo a nápoj. A také si tam budete moci vyzvednout své děti, pro které je v cílovém prostoru zajištěno hlídání.
Servis kola zdarma na trati i v cíli
Bát se nemusíte ani o svého dvoukolového miláčka. Po těžkých sjezdech budeme připraveni s náhradní duší nebo lepením. V zázemí závodu ve stanu Intersport si pak můžete před i po závodě seřídit své kolo. Chybět nebude ani možnost umytí kola. Umývací žlaby pokryjí až 40 závodníku naráz.

Vyhraj kolo za 36 tisíc

A kromě pořádného zážitku si ze závodu můžete odvézt pěkný dárek, třeba kolo Genesis v hodnotě 36 tisíc korun. Stačí, když vyplníte lísteček do tomboly, který budete mít ve startovním balíčku, a při losování budete mezi šťastnými. Jednu jistotu vám dáme už nyní, vaší fotografii z trati. Tu si budete moci po závodě stáhnout zdarma.

Relax zóna

Kdo bude potřebovat po dojezdu načerpat síly, může zavítat k Birrelu do relax zóny. Sedací vaky, relaxační zařízení a další vymoženosti pro načerpání nové energie budou připraveny.

Další informace k závodu Genesis Bike Prague, který startuje od Galerie Butovice, najdete na www.bike-prague.cz.

You may also like...