Maurizio Fondriest osobně na veletrhu Sport Life

Maruzio Fondrïest Cyklistická legenda, mistr světa, dvojnásobný vítěz světového poháru a mnoha silničních klasik Maurizio Fondriest bude hostem brněnského veletrhu Sport Life. Zastoupení a distribuci pro Českou Republiku má na starosti firma Kolokram.cz, na jejímž stánku bude Maurizio přítomen osobně v sobotu 8. listopadu.

Maurizio Fondriest stručně

Narodil se 15. ledna roku 1965 v italské provincii Trento, od roku 1987 působil jako profesionál ve stáji Ecoflam. Raketový nástup kariéry znamenal hned v roce 1988 překvapivý titul světového šampióna na Mistrovství světa v Ronse, stejně jako etapová vítězství v závodě Okolo Švýcarska nebo Tirreno-Adriatico.

V roce 1991 v týmu Panasonic zvítězil ve světovém poháru UCI, stejný úspěch ještě jednou zopakoval o dva roky později v dresu Lampre. V témže roce 1993 zvítězil v klasickém závodě Milan – San Remo, La Fleche Wallone (Valonský šíp), vyhrál celkově i v několika etapách Tirreno – Adriatico, tři etapy Midi Libre, etapu na Giru a dosáhl spousty dalších vítězství.

Tak úspěšnou sezónu jako v roce 1993 už Maurio nikdy nezopakoval, přesto v roce 1995 dokázal zvítězit v etape Giro d´Italia a mnoho velkých podniků dokončil na druhém místě.

Současnost

Kariéru ukončil v roce 1998, tři poslední roky strávil v týmu Cofidis. Veškeré své zkušenosti, spolu s obrovskou vášní pro dvě kola, investoval do vývoje vlastních rámů značky Fondriest. Kompletní modelovou řadu pro rok 2009 budeme mít možnost vidět a osobně poznat na veletrhu Sport Life Brno od 6. do 9. listopadu v hale F na stánku 17.

Maurizio Fondriest

Maurizio v práci 🙂

Od loňského roku má na starosti zastoupení a distribuci pro Českou Republiku na starosti firma Kolokram.cz, na stánku bude Maurizio přítomen osobně v sobotu 8. listopadu. Připravena je autogramiáda, od 13.00 hodin proběhne na hlavním pódiu v pavilonu F rozhovor a následně tisková konference.

Pro všechny milovníky italské i české klasiky je k dispozici to nejlepší na stánku F 17 denně od 6. do 9. září. Přijďte se poznat s legendou!

Pro každého návštěvníka je připraveno zdarma tekuté občerstvení – typicky české i nealko, tak se zastavte!

You may also like...