Pozvánka na cyklistický závod „Pálavský krpál“

Termín konání: sobota 4.8. 2012, Mikulov
Vy všichni kdo milujete kolo, Pálavu, mikulovsko a dobrou zábavu si nenechte ujít V. rocník Pálavského krpálu. Díky mestu Mikulov, které poskytlo prostory letního amfiteátru budeme mít k dispozici skvelé zázemí pro všechny závodníky i diváky.

Závod je urcen jak pro hobby cyklisty, kterí si chtejí projet zajímavou 36km trat vedoucí z Mikulova do rakouských príhranicních vesnicek, tak pro výkonnostní bikery, kterí pravdepodobne zvolí 62km trat. Pro deti bude pripraven závod uvnitr areálu letního amfiteátru.

Motto závodu: Provedeme Vás tím nejkrásnejším koutem jižní Moravy i rakouského príhranicí. Pojedete po stopách Lichtenštejnu, mezi vinohrady i po úbocích Pálavy.
Trasy závodu vedou ze 70 % po lesních a polních pohranicních cestách a z 30 % po silnicích Mikulova a okolí. Stejne jako tri predešlé rocníky bude i tento soucástí prestižní cyklistické souteže Galaxy-série 2012. Úcast prislíbil i reprezentant v cyklokrosu Radomír Šimunek, který pojede pravdepodobne kratší trat. Na dlouhé trati bude favoritem Zdenek Mlynár, který je rovnež clenem reprezentacního týmu a jsme zvedavi, zda zvítezí na Pálavském krpále poctvrté za sebou!“

Start závodu probehne opet v atraktivním prostredí námestí mesta Mikulova, kde budou závodníky povzbuzovat stovky diváku! Jinak je trat stejná jako v minulých letech! Autorem trate je aktivní úspešný závodník Milan Bachman.

Pro každého startujícího je pripraveno na obcerstvovacích stanicích (na trati a v cíli) obcerstvení a nealko nápoj, v cíli pak nealko ci pivo + porce teplého jídla z kuchyne Hotelu Pavlov. Pro všechny predem registrované pak dárek od poradatele v podobe 0,75 l láhve skvelého vína z Pálavy (tento dárek obdrží predem registrovaní závodníci pri prezentaci). Ceny pro první tri v každé kategorii a bohatá tombola. Prihlášení závodníci mohou kempovat v areálu amfiteátru ZDARMA.

Více informací naleznete na www.galaxy-serie.cz a www.pavlof-sport.cz.

You may also like...