Trénujeme s Ivčou (diriguje Ondra Vojtěchovský) – březen

Objemové období se chýlí ke konci, zbývají poslední chvíle před náběhem do větších intenzit. Prvních čtrnáct dní z plánu na březen proběhlo ve znamení kola, zbylé dva týdny jsou proloženy častějším během z důvodu plánovaných víkendových závodů.

Kolo

Průměrná plánovaná délka tréninků kolem 3 hodin, převážně v základní vytrvalosti, zimáka už vystřídal leťák, počasí více než příznivé. Témeř idilka… ovšem pouze pokud se k sobotním 3,5 hodinám hodinám nepřidá 1 proti větru navíc (dokonce i nějaká ta slzička ukanula a sprosté slovo vypuštěno bylo :), s následným cross-běžeckým 6 kilometrovým závodem o nedělním poledni, na který ihned navázalo dalších pár hodin na kole. Je hezky, tak proč toho nevyužít, že?

Běhy

Začala Českolipská běžecká liga, takže se nabízí proložit abecedy, klusy a výklusy urputnými boji na středních tratích. Hned první pokus ve Cvikově skončil úspěchem, nebyl jsem zdaleka poslední 🙂

Plavání

Stále stejná písnička, naordinováno je 3 x do týdne, bohužel z časových důvodů občas nevyjde. Nenechá a nenechá se přesvědčit k zařazení plaveckého cvičení, případně nějakého tréninového kempu zaměřeného na techniku.

Rozpis 26/02 – 11/03

Tréninkový plán

Rozpis 12/03 – 25/03

Tréninkový plán

A osobní dojmy? Zimní pochod

Plavání se mi z již původně zmenšený dávky o třetinu snížilo o další polovinu, z čehož plyne, že tam někdy chodim jednou týdně, halt nestíhám… dost bylo řečí o plavání, za měsíc ho už komentovat nebudu, snad i zapomenu, že jsem se to chtěla naučit. A nebo budu trpělivě vyčkávat příchod tropických teplot, abych mohla skočit do místního nevelkýho rybníčku, jó to bude paráda!!!

A minulý víkend jsem si zaběhla moc krásný závod tady u nás v lese, světedivse – běželo se mi nádherně, jako by se do mě převtělila atletka 🙂 A jelikož chci udělat tatínkovi radost, tak musím bojovat z plných sil a to je prý v tomdle období špatně –  to ale ničemu nevadí, protože tyhle maličkosti mě fakt bavěj!

You may also like...