Trénujeme s Ivčou (diriguje Ondra Vojtěchovský) – červenec

"Červencový" rozpis se dávno přehoupl přes svoji polovinu a až teprve teď ho za současného sypání popele na svoji hlavu umisťuji tam, kam patří – a kde ho právě čtete 🙂

Na úvod a pro úplnost – poslední chybějící týden z minulého měsíce, předost před Peklem dostala Xterra Orlík a tomu odpovídalo i 5 předzávodních dní:

Rozpis 11/06 – 17/06

Tréninkový plán

Další víkend byl v plánu MTB maraton lehčího ražení, 50 Bezděz + nedělní silniční časovka do vrchu Rohas Cup. Trochu více prostoru tak dostalo kolo, z pozice nezávislého pozorovatele jsem zaznamenal poctivé dodržování motivů, včetně náročného intervalu přechod, což je:

  • 0,5 hod rozjetí na kole + rozklusání 15 minut
  • 10 minut kolo TF 175 – 185 a ihned poté
  • 5 minut běh TF 165 – 175 a
  • 20 minut kolo lehce
  • 10 minut kolo TF 175 – 185 a ihned poté
  • 5 minut běh TF 165 – 175 a
  • 30 minut kolo na vyjetí

Dohromady kolem 3 – 3,5 hodin hrubého času příjemného tréninku 🙂

Rozpis 18/06 – 01/07

Tréninkový plán

Středobodem minulého týdne byla samozřejmě Xterra na Hluboké, která svým extrémním plaváním patřila mezi nejobávanější závody. Vše nakonec dobře dopadlo, více v připravované reportáži. Od hlavní aktérky se určitě žádné sebechvály nedočkáme, takže jen z povinnosti výsledky – Orlík 1., Bězděz 1. v kategorii a 33. absolutně, Rohas časovka 1., Hluboká 1.

Rozpis 02/07 – 15/07

Tréninkový plán

A osobní dojmy?

Trénujeme s Ivčou

V cyklistice a běhu jsem se podle všeho (hlavně pocitu) zlepšila, v plavání nikoliv, to asi z nebe nespadne, sic skáču do vody pod dozorem sestry každou chvíli, bohužel žádný pokrok jsem nezaznamenala, a tak v každým závodě musim jet nadoraz, abych se co nejvíc přiblížila těm vepředu – tam právě vidím to zlepšení oproti loňskýmu roku.

Ke všem mým aktivitám se přidala sestřička, ale asi se nechala předčasně zničit, jelikož nemá dostatečný zimní základ, budu ji muset poslat do správných rukou….

You may also like...