Registrace na Genesis Bike Prague 2014 odstartovaly

Máš to rád na čistotu, nebo se s tím chceš poprat? I v letošním roce si budeš moct vybrat na 3. Genesis Bike Prague, v sobotu, 14. června. Tak nasednout a trénovat! Počasí nám přeje a právě jsme spustili registrace.

I v letošním roce pro vás máme oblíbený dárek od značky Craft.  Funkční trička Genesis Bike Prague. Tentokrát ze špičkové řady Craft Cool, v hodnotě 790 Kč. Nejrychlejších 400 z vás je získá, i se startovným, za 700 Kč. Nebo dokonce jen za 600 Kč, pokud se přihlásíte minimálně dva najednou.

Pokud se přihlásíš se svými kamarády alespoň ve dvou, ušetříte každý stovku. Naopak, když se nestihneš přihlásit mezi prvními 800 závodníky, budeš si muset připlatit. A pozor, aby nás nebylo na trase příliš, bude letos k dispozici na startu jen 1 900 míst! I proto je rada jasná, registruj se včas, získej parádní triko a zajisti si nejlevnější startovné.
Genesis Bike Prague 2013
Pokud v tobě dřímá týmový duch, probuď ho s námi v oblíbeném Tandemu pro dvojice nebo Slow Motion, bez omezení počtu členů týmu. Pravidla obou soutěží najdeš na našem webu.
Kromě dospělých závodů si přijdou na své také nejmenší bikeři při dětských závodech. Po celý den bude zajištěno hlídání dětí, o zábavu na konci závodu se postará bohatá tombola a pestrý doprovodný program.

Startovat se bude jako již tradičně od Galerie Nové Butovice. Největší novinkou letošního ročníku bude zcela nová úvodní část trati, která bude dostatečně široká, aby po startu nevznikaly nepříjemné tlačenice a nemusel jsi zastavovat jinde, než na občerstvovačkách. Těch bude i letos pět na dlouhé a 3 na krátké trati.

Další info najdeš na www.bike-prague.cz. Tam se můžeš rovnou přihlásit.

Ceny startovného na 3. Genesis Bike Prague:

  • Startovné pro 400 závodníků s funkčním tričkem Craft      700,- /  600,- pro dva a více přihlášených
  • Startovné pro 800 závodníků                                                    400,- /  300,- pro dva a více přihlášených
  • Startovné pro dalších 700 závodníků                                      500,- / 400,- pro dva a více přihlášených

You may also like...