Rock Machine 2001

Poprvé jsem zažil MTB marathon z pozice diváka a pozorovatele, je to strašná nuda a pruda. Obdivuji všechny, kteří to dokáží. Byli jsme na Rockmachine Středohořím. Sestava: leader Aleš Verba, kterému zdatně sekundoval Mára a Mihal. Mihal nakonec vzdal, protože mu odjel i veterán Daniel. Vlastně Mihal jel den předtím Plzeňskou “50tku”, to je údajně důvod jeho odstoupení. Daniel zaznamenal defekt, jinak se celému teamu problémy tech. rázu vyhnuly velkým obloukem. Oproti loňskému roku je neskutečné jak rychle p. Adámek a celý Trisport vyrukovali s výsledky. Vloni se čekalo hodně dlouho. Jediným minusem byl hodně drsný limit pro dojezd na dlouhé trase – 7.hodin je opravdu hodně přísné.

Ještě se musím zmínit o Márově nesportovním chování, kdy mi jako zarputilého hecíře odměnil zvednutým prostoředníkem…….člověk se snaží pomoci.

Mihal statečně hájil “barvy” NOMADS MTB v Plzni, je velice pozitivní, že s dosaženým časem by neskončil poslední ani v prestižní kategorii ELITE. Ovšem kombinace 2 MTB podniku bihem jednoho víkendu se zdála jako příliš silné kafe i pro takto zkušeného borce, jakým Mihal dozajista je.

You may also like...