Trénujeme s Ivčou (diriguje Ondra Vojtěchovský) – říjen – listopad

Závěrečná část seriálu se věnuje takřka celému podzimu. Kromě posledních závodů, ve kterých šlo už hlavně o zábavu, tvořil důležitou část odpočinek, ze kterého se postupně rozjíždí nová sezóna.

Nebudu se věnovat rozboru jednotlivých tréninků, zájemci vše naleznou v připojených PDF souborech. Tento článek je myšlen jako poděkování Ondřeji Vojtěchovskému za bezchybné vedení, které jednoznačně funguje a na důkaz toho uvádím přehled výsledků v dotčeném období 🙂

Třídenní volno, kterým začíná rozpis tréninku 10. září, následovalo po náročném víkendu:

  • pátek – X-Terra Praha Chuchle, 1. místo
  • sobota – atletický stadion Olomouc, boj o postup České Lípy do extraligy – 5000m 18:04, 1500m 5:01, což znamená dva nové osobní rekordy
  • neděle – Běh Cvikovem – 15km – 1. místo

Ve čtvrtek a pátek bylo na programu pouze kolo, protože 15. září byl v plánu závod ze seriálu Kolo pro život, premiérová liberecká Ještěd Tour. O druhém místě v ženách za Bárou Radovou rozhodl až poslední sjezd po sjezdovce, do té doby to překvapivě vypadalo na příčku nejvyšší. V neděli následovala MTB časovka dvojic na Luž Bluestone (1. místo).

Opět následovalo volno, kompenzace, základní vytrvalost a o víkendu 1. místo na městském MTB kritériu v České Kamenici (zde vloni proběhl slavný "crash") v sobotu a vítězství na slavném "Koudelkovo" duatlonu v Kytlici v neděli.

Rozpis 10/09 – 23/09

Tréninkový plán

V pátek, kdy měl stát svátek, navázala Žacléřská 70 na dlouholetou tradici již zrušené Krkonošké 70. Časovka trojic na horských kolech v extrémně kopcovitém terénu a za hnusného počasí se stala kořistí x-terrového tria Dáša Svěráková a Kačka a Ivča Loubková, i když proběhla lehce mimo plán, resp. o den dříve, než se myslelo 🙂

6. říjen patřil další skupinové radovánce s názvem Bobr Cup. Štafetový závod trojic pěkně rozběhla Kačka, Ivča se svým nejrychlejším ženským kolem v bahnitém terénu za zády nechala i známé MTB specialistky a celkově to po výkonu vodačky, tč. na mateřské dovolené, hodilo na 5. místo.

Rozpis 24/09 – 07/10

Tréninkový plán

Červený okruh v Doksech (1. místo) se svými 10 kilometry předznamenal konec sezóny v běžeckém stylu, další víkend patřil běhu na 1600 a 4000m v italském městě Biella (nejlepší umístění z českých účastnic, 5., resp. 12. místo celkově). 

Rozpis 08/10 – 21/10

Tréninkový plán

3. a 4. listopad  – běh 2,5km do vrchu na Českou chalupu v Bedřichově 3. místo a poslední, umrtvovací závod této sezóny tvořilo 15 kilometrů běhu z Turnova na Malou Skálu a zpět s 6. místem.

Rozpis 22/10 – 04/11

Tréninkový plán

Poslední částí bylo volno a od 26. listopadu již běží nový trénink, v novém on-line systému, který představíme v co nejkratší době. Seriál bude v upravené podobě pokračovat i v dalším roce.

Rozpis 05/11 – 18/11

Tréninkový plán

Rozpis 19/11 – 25/11

Tréninkový plán

You may also like...