Cyklomaratontour premiérově zavítá na Lipno

detiCyklomaratontour se po třech měsících znovu vrací do jižních Čech. Tentokrát ale ne do vodáckého kempu Zlatá koruna nedaleko Českého Krumlova, kde v dubnu startoval závod Madeta Okolobudějc, ale do Lipna nad Vltavou. Obec na břehu stejnojmenné přehradní nádrže, která je největším vodním dílem svého druhu v České republice, bude 23. června 2013 hostit první ročník cyklistického závodu pro veřejnost Madeta Okololipna.

Účastníci Madeta Okololipna se mohou těšit na malebné trasy v prostředí Pošumaví a Chráněné krajinné oblasti Šumava. Na výběr bude jako u všech závodů zařazených do Cyklomaratontour z tras dvou délek, na nichž si každý přijde na to své. Připraveny budou také závody Waterr sport dětského poháru pro malé cyklisty, kteří si tak budou moci vyzkoušet atmosféru cyklistických závodů. A kdo ví, třeba právě na Lipně objeví lásku k jízdnímu kolu budoucí světový šampión!

Kromě samotných závodů bude v Lipně nad Vltavou čekat na účastníky Madeta Okololipna opět luxusní zázemí, na jaké jsou účastníci Cyklomaratontour zvyklí. Velký stan Madeta bude plný bohatého občerstvení s bohatým výběrem jídla a pití pro závodníky i jejich doprovod, ve stanu ALPA si budete moci dopřát před závodem nebo po něm masáž a děti se budou moci zabavit na skákacím hradě nebo u elektronických her a různých soutěží. V rámci doprovodného programu si pak můžete zasoutěžit s kamarády v Mercedes-Benz Gold sprints na stacionárních kolech a při troše štěstí si třeba právě vy vysprintujete luxusní hodinky od společnosti 4PM – JET SET. A nebo se po závodě můžete jít podívat na stezku v korunách stromů, která je jedním z největších turistických lákadel v Lipně nad Vltavou.

Přihlášky k závodu Madeta Okololipna je možné odeslat prostřednictvím internetu na stránkách www.cyklomaratontour.cz. Startovné činí 400 Kč (pro členy MAX 1 Klubu, jímž se můžete stát jednoduchou registrací na www.MAX1klub.cz, je startovné o 50 korun levnější. Registrací do klubu získáte mimo jiné možnost nakupovat cyklistické zboží se slevou až 50 procent a další zajímavé výhody).

Více informací o závodu Madeta Okololipna a celém seriálu, včetně elektronického přihlašování a aktualit naleznete na stránkách www.cyklomaraton.com.


okololipna-pozvanka

You may also like...